link(''); ?>

Nowy styl

Podobno największy procent ludzi urządza swój dom, czy mieszkanie bez zachowania określonego stylu. Wnętrza ich domu posiadają mieszaną stylistykę. Krótko mówiąc każdego stylu jest w nich po trochu.
Niektórzy jednak decydują się na aranżację w określonym stylu. W związku z tym wybierają stylowe meble, dodatki, dekorację, kolory.

Modnym i eleganckim stylem jest styl deco. Polecany szczególnie tym osobom, które nie posiadają kłopotów finansowych i mogą pozwolić sobie na ponadczasową elegancję w wyposażeniu pomieszczeń swojego domu.
Styl ten pochodzi z Francji charakteryzuje się bogatym wyposażeniem i najdroższymi dekoracjami.
Materiałami, które znajdują zastosowanie w tej stylizacji są: skóra, marmur, egzotyczne drewno, chromowana stal, gładkie szkło, srebro, brąz, drogie kamienie, lakierowany parkiet.

Styl deco łączy piękno z funkcjonalnością. Wszystko jest drogie i solidne, a przy tym miłe dla oka. Wnętrza zaaranżowane w stylu deco są ponadczasowe, gdyż piękno i funkcjonalność jest zawsze w modzie.
Jedynym minusem są wysokie koszty takiej aranżacji. Jednak inwestycja potrafi się zwrócić, gdyż solidne wyposażenie może przetrwać wiele lat bez konieczności wymiany.

szybki kontakt