link(''); ?>

Romantyczna aranżacja

Szukając sposobu aranżacji własnego domu najbardziej pragniemy, by był on przytulny. Gdyż tylko taki będzie zapraszał do powrotu do domu. Gdy będzie odpychał swym wyglądem, to nie będziemy pośpiesznie do niego wracać. Dlatego trzeba zrobić wszystko, aby zaaranżować dom, jak najbardziej przyjaźnie. Jednym z najciekawszych stylów jest styl romantyczny.

Bardzo przytulny, subtelny, lekki. A wszystko dzięki jasnym barwom mebli, motywom kwiatowym, lekkim tkaninom, jak i przeróżnym dodatkom.
Pastelowe kolory w zwiewnych tkaninach zastosowane na przykład do wystroju okna wpływają bardzo korzystnie na wygląd całego pomieszczenia.
Kanapy wyposażone w jasne nakrycia i posiadające dodatki w postaci poduszeczek nadają pomieszczeniu miłego i odprężającego wyglądu.
Poza tym fachowo dobrane dodatki dopełnią reszty. A wśród nich lustra o ciekawych kształtach i obramowaniach. Jak również delikatne żyrandole. Oraz lampy dodające intymności i uroku.
Ponadto na podłodze gustowny dywan, który kolorem dopełni całości.

Podczas aranżacji pomieszczenia w stylu romantycznym, jak i w wielu innych stylach warto pamiętać o tym, by nie przesadzić z umeblowaniem, dodatkami, bibelotami, kolorami. Gdyż nadmiar przytłacza i wprowadza chaos.

szybki kontakt